O mnie

Mam na imię Marzena i jestem mamą trzech synów – Jakub 24 lata, Franek 10 lat i Antek 8 lat. Na co dzień jestem bardzo zabieganą osobą i chyba dlatego  pokochałam prace rękodzielnicze, które dają mi  wielką satysfakcję i wyciszenie. Moje „łobuzy” są tak żywotni, że nieraz wieczorem, kiedy zapanuje cisza w domu, odpoczywam i wyciszam się projektując coś nowego, malując, tworząc  lub po prostu nic nie robiąc. Mój mąż bardzo mnie wspiera … zwłaszcza w „nic nie robieniu”. Oczywiście żartuję. Jest nieocenioną pomocą w „papierologii”, której nie znoszę. Ogólnie mówiąc, mam wspaniałą rodzinę, która mnie wspiera we wszystkich moich pomysłach, nawet tych najbardziej zwariowanych.

Projektując  dokładam wszelkich starań, aby tworzone przeze mnie przedmioty zachwyciły nieszablonowymi rozwiązaniami i indywidualną formą. Warto zwrócić uwagę na  techniki wykorzystywane w moim rękodziele artystycznym, które jest zarazem moją pasją. Te unikalne przedmioty podkreślą styl, nadadzą charakter, zaakcentują indywidualność.

Na uwagę zasługuje wykonywana przeze mnie biżuteria, która wykonywana jest w pojedynczych egzemplarzach, jak również odzież, która z pewnością przykuje uwagę niebanalnymi wzorami i formą. Niemniej efektownie prezentują się także ręcznie robione ozdoby dla domu, okazjonalne i te do codziennego użytku, które wykonuję w wielu ciekawych technikach. Technik których uczę w mojej pracowni, jak również w pracowni artystycznej, stworzonej przeze mnie w Domu Kultury , w którym obecie pracuję.

Największą jednak z moich pasji jest malarstwo, przy którym zapominam o całym świecie,  w szczególności podczas malowania-„pisania” Ikon do obejrzenia których bardzo serdecznie zapraszam.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz